יום חמישי, 26 בינואר 2017

5 דגשים בעריכת אירועים קטנים במרכז

אירוע קטן שמתקיים במרכז הארץ נחשב לכאורה לאירוע שקל לערוך אותו. אבל גם בעריכת הארץ יש מספר דגשים שכדאי להתייחס אליהם. לפניכם 5 דגשים חשובים שכדאי לקחת בחשבון לפני עריכת אירוע קטן במרכז:

מיקום

גם באירוע שנחשב לקטן ושנערך במרכז הארץ צריך לדאוג למיקום נגיש. כך תוכלו להבטיח שהאירוע הקטן שלכם לא יהיה קטן עוד יותר מבחינת משתתפים. ובינינו – אין דבר מבאס יותר משולחנות ריקים באירוע שהוא מלכתחילה מצומצם. וטיפ אחרון בתחום זה : התאימו את האירוע לשעות העומס בכבישים כדי שכל האורחים אכן יגיעו ובזמן.

ארגון

ככל אירוע אחר, גם אירועים קטנים במרכז הארץ חייב להיות מאורגן בקפידה. הכוונה היא שגם באירוע שכזה יש להכין רשימה של אורחים, לדאוג לסידורי ישיבה, לוודא את קיומו של הציוד הטכני הנדרש ועוד. למעשה, אין כל הבדל בתחום זה בין חתונה, בר-מצווה או אירוע עסקי קטן כי כולם מצריכים תכנון מוקדם שמבטיח את הצלחת האירוע.

אירועים קטנים במרכז הארץ


תקציב

אם חשבתם שאירוע קטן משמעו תקציב קטן אתם עלולים להתבדות. גם אירועים קטנים יכול להיות מחריבי תקציב מסיבה אחת : כיום האפשרויות בתחום האירועים הן כמעט בלתי נגמרות הודות למגוון האטרקציות שקיים. גם תפריט האירוע יכול להיות בעל השפעה רבה על התקציב, אבל לזה עוד נגיע בהמשך...

אוירה

לא חייבים להתפשר על האוירה רק בגלל שהאירוע הוא קטן. כיום גם באירועים קטנים ניתן לקבל את האוירה הנדרשת : יוקרתית, טבעית, חגיגית ועוד לפי רצונכם. חלק מהאפקטים שיוצרים את האוירה הם למשל התפאורה, המוזיקה והתאורה ויש לתת לכך מחשבה.

תפריט

אירוע קטן אינו בהכרח דל גם מבחינה קולינרית וכיום קיימות 3 אפשרויות הגשה מרכזיות : הגשה ע"י מלצרים, מזנון או מגשי אירוח. כמובן שיש להתאים את התפריט גם לתקציב ולאופי המשתתפים, למשל אוכל צמחוני, אוכל כשר, אוכל אורגני, אוכל ללא גלוטן ועוד.

אלו הם 5 הדגשים העיקריים אבל יש לקחת בחשבון עוד מספר סוגיות כמו הציוד והאטרקציות

  •  ציוד - הכוונה לכל העזרים הטכניים שיעשה בהם שימוש באירוע כמו מערכת הגברה, דוכן נאומים, מקרן, מסך, מערכת תאורה ועוד. כמובן שיש להתאים את הציוד לאופי האירוע, למשל דוכן נאומים מתאים לאירוע עסקי ומערכת תאורה מתאימה למסיבת דיסקו.
  • אטרקציות - הכוונה לכל מה שעושה את האירוע הקטן שלכם לאירוע גדול ובלתי נשכח, למשל : תקליטן, צלם, מגנטים, הפעלות שונות לילדים, מתנות לאורחים ועוד.

כמובן שיש להתאים את האטרקציות לתנאי המקום ולעונות השנה, למשל אל תזמינו תקליטן אם אין במקום מערכת הגברה ורחבת ריקודים...
לסיכום, האירוע אמנם קטן אבל תכנון מראש לפי הדגשים והסוגיות הנ"ל מבטיח הנאה גדולה.

יום רביעי, 18 בינואר 2017

מארגנים כנס? דאגו לריהוט משרדי מפנק

לפני כל ארגון כנס אתם משקיעים ימים כלילות (ולעיתים ימים ולילות) בכל הנושאים שקשורים לכנס : עיצוב הדוכנים, תאורה, הגברה ועוד. עם זאת, פעמים רבות מארגני כנסים שוכחים דבר אחד חשוב ומהותי : ריהוט למשרד מפנק לאורחי הכנס.

בכנסים מקצועיים לרוב נדרשת הליכה רבה והאורחים ישמחו להתפנק בכסאות או בכורסאות מפנקים.  אמנם בתערוכות המציגים והמשתתפים לרוב אינם יושבים, אך כדי לדבר בפרטיות ובמקצועיות כדאי לדאוג לאפשרות של ישיבה. ישיבה זו תאפשר לכם לסגור את העסקאות בנוחות שתתרום הן למציגי הכנס, הן למשתתפיו והן לחברה המציגה.

ריהוט משרדי איכותי ומפנק יבטיח שבאי הכנס יוכלו לשבת בנוחות ולהקשיב למציגים השונים וחשיבותו כפולה : הן פינוק של משתתפי הכנס והן הזדמנות שיווקית. אז במה לבחור? 

ריהוט משרדי לכנסים


לפניכם מדריך קצר שיעזור לכם לפנק, לפנק, לפנק 

  1.  התייחסו למשתתפי הכנס כמו שאתם רוצים שהם יתייחסו אליכם, כלומר הריהוט שעליהם יישבו המשתתפים חייב להיות תואם לריהוט שלכם. חישבו לרגע מה תהיה התחושה העסקית בסיטואציה הבאה : אתם יושבים על כסא מנהלים מפנק ואילו הלקוח הפוטנציאלי יושב על כסא פלסטיק?
  2. חישבו על העיצוב – תערוכה מקצועית נועדה לשווק את העסק שלכם ואתם עושים הכל כדי לעשות זאת, כולל אפקטים עיצוביים שונים. לכן, גם הריהוט חייב להיות תואם מבחינת עיצוב וסגנון לדוכן כולו, למשל : אם הדוכן עתידני וחדשני מומלץ שגם הריהוט יהיה כזה.
  3.  חישבו מה אתם משדרים – לכל כסא או ספה יש אופי משלו והם משדרים תחושה אחרת ללקוח. למשל : ריהוט מעץ כבד בצבעים כהים משדר רצינות ואילו ריהוט פלסטיק קליל משדר חדשנות ומודרניות. לאחר שהחלטתם על השדר הדרוש חיזרו לסעיף הקודם והתאימו אותו למסר השיווקי הכללי.
  4. אל תתפשרו על הנוחות – כאמור, בתערוכות מקצועיות רוב העסקאות נסגרות בעמידה וחבל כי ללקוחות הפוטנציאלים מגיע יותר. אם כבר החלטתם לפנק את משתתפי הכנס אל תוותרו על ריהוט נוח, למשל ספת מסא'ז .אנחנו בטוחים שכך אתם תיזכרו לטובה לעומת שאר דוכני התצוגה וכידוע – אין אפשרות שנייה לרושם ראשוני.
  5. אל תוותרו על איכות – כסאות וספות בתערוכות מקצועיות חייבים לעמוד בעומס המבקרים ולכן עליהם להיות איכותיים במיוחד. חישבו לרגע מה יכול לקרות לעסקה לאחר שהלקוח פוטנציאלי מתיישב והכיסא נשבר תחתיו? אם אתם לא רוצים להפסיד עסקאות בגלל זוטות כדאי לכם להשקיע באיכות של הריהוט.

ללסיכום

 לריהוט בתערוכות מקצועיות יש אפקט שיווקי לא פחות חשוב מכל האלמנטים האחרים בדוכן שלכם. ריהוט זה יבטיח שעסקאות מקצועיות ייסגרו בהצלחה ובתנאים אופטימליים הן לכם והן ללקוחות. אנחנו מאמינים שריהוט זה מבטיח שמערכת היחסים עם הלקוחות תתחיל ברגל ימין. או במילים אחרות - פתרון מנצח בהשקעה יחסית קטנה.

יום שני, 16 בינואר 2017

הופעות בתל אביב - חגיגה אמיתית

בילויים תרבותיים הם ללא ספק אחת הדרכים הטובות ביותר לבלות זמן איכות – גם עם עצמכם וגם עם האדם הקרוב לכם. בשורה התחתונה, מדובר בחוויות הרוחניות המרשימות והאיכותיות ביותר שניתן ליהנות מהן בישראל. פעילות תרבותית ענפה מתקיימת בלב הארץ – העיר תל אביב.

מדוע דווקא תל אביב?

אף על פי שבשנים האחרונות רבים מרגישים שאזור המרכז מוערך יתר על המידה, הרי שבכל הקשור לתרבות, להופעות, לתערוכות וכן הלאה – תל אביב אכן מהווה את מרכז הפעילות החשוב ביותר. מדובר בבירה העסקית והתרבותית הלא רשמית של ישראל, והדבר בא לידי ביטוי באינספור דרכים: האולמות הגדולים ביותר נמצאים בה, כוכבים מובילים מכל רחבי העולם מגיעים להופיע דווקא בתל אביב, זירת התיאטרון הכי פעילה שוכנת בה, ולצד כל זה, ניתן למצוא תערוכות בתל אביב הנערכות גם בתור חלק מתרבות המיינסטרים וגם ברמת ה"אנדרגראונד" שהועלה לדרגת קדושה. הגיוון הרב של אירועי תרבות המתקיים בתל אביב כל יום, הפך את העיר למוקד עלייה לרגל עבור כל מי שאוהב להיחשף לתרבות דרך קבע.
הופעות בתל אביב
תל אביב - עיר ללא הפסקה


היכן מתקיימות הופעות בתל אביב?

באזור תל אביב נמצאים כמה מועדונים המעבירים הופעות מכל הסוגים, החל ממקומות קטנים ואינטימיים כמו קפה ביאליק, ועד למקומות אחרים שמעניקים חוויות של אירועים ענקיים, כגון מרכז הירידים המארח אומנים גדולים. לצד אלה נמצא גם פארק הירקון שמאז ומתמיד היווה את פלטפורמת ההופעות האולטימטיבית, הדבר הקרוב ביותר להופעת איצטדיון שיש לנו בארץ. בנוסף, כיום מתקיימות הופעות רבות בהיכלים שונים ברחבי העיר, אשר מהווים מרכז מיוחד במינו להופעות מחו"ל ושל הפקות מובילות בארץ. בנוסף, ניתן להתרשם גם מפעילות של להקות מקומיות בסגנונות פחות מרכזיים, כגון פאנק ומטאל. הופעות כאלה מתקיימות במועדונים קטנים וגדולים יחסית, שרבים מהם אינם שורדים את התחרות. בין הנפילים בתחום זה – מועדון הבארבי בקיבוץ גלויות, המארח גם כוכבים מובילים בסצינה הישראלית, וגם אמנים מחו"ל.

האם יש אמנות בתל אביב?

מלבד הופעות בתל אביב שיש בשפע, ניתן למצוא גם לא מעט תערוכות בתל אביב. האמנות משגשגת בישראל – בכך אין כל ספק כאשר מגיעים למקומות השונים המיועדים לכך. מעבר למקומות הקונבנציונליים, כמו הגלריות ביפו ומוזיאון תל אביב לאמנות מודרנית, ניתן למצוא אינספור מקומות ייחודיים לצפייה בעבודות אותנטיות של העם הישראלי המודרני, לרבות גלריות פרטיות בפלורנטין. בתל אביב ניתן להתרשם גם מעבודות אמנות פלסטית, גם מפיסול, מאינסטלציות ומתערוכות של צלמים מיוחדים במינם. העולם המודרני מעניק אינספור אפשרויות לביטוי עצמי, ותל אביב היא המקום הייחודי ביותר בארץ, המעניק ביטוי לכל אמן ואמן בדרכו האישית.